Zabawy i zadania na wieczór panieński

Czerwiec 8, 2011 at 11:39 am

 

Zadania na wieczór panieński

 

Planując atrakcje na panieńskie możesz zacząć od przygotowania kilkunastu balonów do których wsadzasz zadania dla przyszłej panny młodej i ruszacie na clubbing:) Im więcej osób i alkoholu tym lepiej:)

 

Przed wejściem do każdego klubu przyszła panna młoda przebija jeden balon i musi wykonać zadanie które w nim było:) po wykonaniu idzie do następnego klubu i znowu przebija balon i tak cały czas, aż do ostatniego klubu lub balonu.
Najważniejsze to oczywiście same zadania, im bardziej pikantne tym lepiej:) w końcu to panieńskie.
– poproś faceta przy barze aby postawił ci drinka,
– zdobądz od jakiegoś faceta w klubie prezerwatywę,
– zatańcz na stole
– zatańcz z jakim facetem najbardziej erotycznie jak tylko umiesz,
– podczas tańca na parkiecie ściągnij stanik i pomachaj nim,
– przysiądz się do jakiegoś faceta i opowiedz o swojej największej fantazji erotycznej itd itd….

– poproś jakiegoś faceta, żeby zademonstrował Tobie swoje bicepsy
– poproś jakiegoś mężczyznę, aby rozpiął swoją koszulę i pozwolił Ci narysować na swoim torsie szminką słoneczko
– zapytaj jakiegoś mężczyznę jaki ma kolor majtek
– zapytaj jakiegoś mężczyznę jaką bieliznę preferuje – slipy czy bokserki, a może męskie stringi

– narysuj na lustrze w męskiej toalecie serce z inicjałami twego przyszłego męża – następnie zrób komórką zdjęcie swego dzieła

– test na przyszła żonę czyli obieranie ziemniaków na czas lub prasowanie koszuli

-konkurs na rzeźbę penisa z ogórka,
– przyklej facetowi penisa (inna wersja gry  „przyklej ogon osiołkowi”; na kartonie lub brystolu przygotuj rysunek męskiej sylwetki, wytnij penisa z papieru i zamocuj na nim pinezki; kolejne uczestniczki zabawy próbują przytwierdzić członek w odpowiednim miejscu, co utrudnia fakt, że mają zasłonięte oczy i wcześniej zakręcono nimi w kółko)
– pytanie czy wyzwanie (zanim przystąpicie do gry, pamiętajcie, by ustalić, jaka jest kara za niewykonanie zadanie lub brak odpowiedzi na pytanie).

Konkurs może kończyć się w ten sposób, że nagroda będzie striptiz męski panna młoda będzie tak zaabsorbowana odpowiadaniem na pytania że nie zauważy największej atrakcji na swoim panieńskim.

Nawet picie alkoholu może przebiegać według specjalnego rytmu. Jeśli któraś z uczestniczek imprezy jest mężatką, można ją poprosić o przyniesienie filmu z wesela. Oglądając go, szukacie potknięć, krzywych uśmiechów, etc. Gdy tylko jakieś znajdziecie – wszyscy piją.

Pamiętajcie panieńskie nie jest impreza na której warto się nudzić , bawcie się szalejcie a im pikantniej i im więcej alkoholu tym lepiej .